0402AS-039J-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 39nH; 200mA; R: 550mΩ; ±5%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-039J-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 39nH; 200mA; R: 550mΩ; ±5%; -40÷150°C