0402AS-3N3K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 3.3nH; 700mA; R: 100mΩ; ±10%; -40÷150°C lGzgN48qd0_GKn_VzKR-cMDlyhPjqK6d1QQtlknQsk8
0402AS-3N3K-08 Inductor: wire; SMD; 0402; 3.3nH; 700mA; R: 100mΩ; ±10%; -40÷150°C