05HCP-6R8M-51 Inductor: wire; THT; 6.8uH; 1.685A; R: 0.07Ω; ±20%; Ø7.5x5.2mm tV1Vwr_CE-tneRgS5BgTy9cYsnsH47JhDL7ueaGobDg
05HCP-6R8M-51 Inductor: wire; THT; 6.8uH; 1.685A; R: 0.07Ω; ±20%; Ø7.5x5.2mm