07HCP-122K-50 Inductor: wire; THT; 1200uH; 300mA; R: 2.9Ω; ±10%; Ø9.5x10.5mm LvJaMuUlaokRiExLflWnELr_aDeMKnLvtnz4A9I5RoY
07HCP-122K-50 Inductor: wire; THT; 1200uH; 300mA; R: 2.9Ω; ±10%; Ø9.5x10.5mm