07HCP-182K-50 Inductor: wire; THT; 1800uH; 210mA; R: 3.3Ω; ±10%; Ø9.5x10.5mm LvJaMuUlaokRiExLflWnELr_aDeMKnLvtnz4A9I5RoY
07HCP-182K-50 Inductor: wire; THT; 1800uH; 210mA; R: 3.3Ω; ±10%; Ø9.5x10.5mm