07HCP-820K-50 Inductor: wire; THT; 82uH; 1A; R: 160mΩ; ±10%; Ø9.5x10.5mm; Pitch: 5mm LvJaMuUlaokRiExLflWnELr_aDeMKnLvtnz4A9I5RoY
07HCP-820K-50 Inductor: wire; THT; 82uH; 1A; R: 160mΩ; ±10%; Ø9.5x10.5mm; Pitch: 5mm