AG025P-12 Converter: DC/DC; 1W; Uin: 12VDC; Uout: 0÷-250VDC; Iout: 4mA; SMT ujH8mpJOcynO0iIY217rSGKqur_yhnz5YGSgtgNH5M0
AG025P-12 Converter: DC/DC; 1W; Uin: 12VDC; Uout: 0÷-250VDC; Iout: 4mA; SMT