AM10G-2412LPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 12VDC; Iout: 833mA; SIP8 ZnRTwZ1azmHjFnTTqkY1YBskRxRUI944aAuWxx4OGcw
AM10G-2412LPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 12VDC; Iout: 833mA; SIP8