AM10GH-2415LPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 15VDC; Iin: 474mA; SIP8 q2O3lPhe0MEmn-5gkHmB1qF-AfVTzYU-5AEmLePpf2U
AM10GH-2415LPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 15VDC; Iin: 474mA; SIP8