AM10GH-4805SEZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Iout: 1600mA; SIP8 gdSPwk_BzCStfo8NmUoV79NYWfdwlSLZF6pplH1ivu4
AM10GH-4805SEZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Iout: 1600mA; SIP8