AM10GH-4812SEZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 750mA; SIP8 u27buTXYUZZ9ubJppzcZ4VK8DYQwe8Vl9QqStKAOGt0
AM10GH-4812SEZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 750mA; SIP8