AM10TW-2412SLPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 12VDC; Iin: 502mA; THT Mh_EPCChy1OV67M6h8v1kytotnVEgU96CnyxEpg2KVU
AM10TW-2412SLPZ Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 12VDC; Iin: 502mA; THT