AM12T-2405SZ Converter: DC/DC; 12W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 5VDC; Iout: 2.4A; DIP24 aaBnpXxTmQu2l0IwdOHLC6D9Fp7wZ8_WjFyWrntE0ac
AM12T-2405SZ Converter: DC/DC; 12W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 5VDC; Iout: 2.4A; DIP24