AM15C-4805S-NZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 36÷75VDC; Uout: 5VDC; Iout: 3A; AM15C-NZ K_hi3VezlvzPSmK5motRH3g4ZKal043CYzpCXc93zm8
AM15C-4805S-NZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 36÷75VDC; Uout: 5VDC; Iout: 3A; AM15C-NZ