AM15CW-4805DLPZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; THT 21dZ9ccEUHAasLlLy0ypRnlKrw9F_ZZL-Hk5QrZRFaI
AM15CW-4805DLPZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; THT