AM15EW-2415DZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC hb51fccc41Zl5gzg144CzgoBtyiiBdDwzbBYntVojPY
AM15EW-2415DZ Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC