AMED10-12SGY Power supply: switching; for DIN rail; 10W; 12VDC; 840mA; -20÷70°C VXkIjgZthbtzHreSWhm_3STe-9PG3uODM7Jj3yuYdhA
AMED10-12SGY Power supply: switching; for DIN rail; 10W; 12VDC; 840mA; -20÷70°C