AMED100S-24SGY Power supply: switching; for DIN rail; 96W; 24VDC; 4A; 90÷264VAC _amFgmo3ufyUNzOtpytdO06Yn_s31eYBEK49N0JmmbQ
AMED100S-24SGY Power supply: switching; for DIN rail; 96W; 24VDC; 4A; 90÷264VAC