E2I.10.10.018.0 Cable chain; E2i.10; Bend.rad: 18mm; L: 1000mm; Int.height: 10.1mm LHR19x6Q02nh1uii3kXXlUBkR0oucEtE2TZEw07qaBE
E2I.10.10.018.0 Cable chain; E2i.10; Bend.rad: 18mm; L: 1000mm; Int.height: 10.1mm