NEF30-LDSZ-U Control lamp; 30mm; NEF30; Illumin: LED; Ø30.5mm; IP20; 24÷230VAC 2MlGqO0Zwm1gVOley7OUHMn0SL_yA9UsSCyhCWvX9Cc
NEF30-LDSZ-U Control lamp; 30mm; NEF30; Illumin: LED; Ø30.5mm; IP20; 24÷230VAC