VS-150UR100D Diode: rectifying; 1kV; 150A; anode to stud; DO205AA,DO8; 1.47V FZtR3FCk-bIkY6MzEA4WNaEBxthzLLz-L0TVU9125-8
VS-150UR100D Diode: rectifying; 1kV; 150A; anode to stud; DO205AA,DO8; 1.47V