VS-15ETH06FP-N3 Diode: rectifying; THT; 600V; 15A; tube; Ifsm: 180A; TO220FP; 75ns ct1B3vuFL13MK-cQ9SvmJJ8nCAtaPlB7fer21h-7mCE
VS-15ETH06FP-N3 Diode: rectifying; THT; 600V; 15A; tube; Ifsm: 180A; TO220FP; 75ns