VS-15ETL06-M3 Diode: rectifying; THT; 600V; 15A; tube; Ifsm: 250A; TO220AC; 60ns KpS1eHv2DuPn3qdVC2LbtJQFKRt2LQs7OhOLLPYDPIQ
VS-15ETL06-M3 Diode: rectifying; THT; 600V; 15A; tube; Ifsm: 250A; TO220AC; 60ns