VS-15MQ040NTRPBF Diode: Schottky rectifying; SMA; SMD; 40V; 1.5A; 13 inch reel v6oHhwl4A2hdKOiuS4OHQ8taMfq6tAQX-3z_s2qqgjs
VS-15MQ040NTRPBF Diode: Schottky rectifying; SMA; SMD; 40V; 1.5A; 13 inch reel