VS-20ETS12-M3 Diode: rectifying; THT; 1.2kV; 20A; tube; Ifsm: 300A; TO220AC; Ir: 1mA R7dKtKOi1vtgG2Y7Y1LzcI7k7E8MLmzOUSkpiXBVcYg
VS-20ETS12-M3 Diode: rectifying; THT; 1.2kV; 20A; tube; Ifsm: 300A; TO220AC; Ir: 1mA