VS-30BQ040-M3/9AT Diode: Schottky rectifying; SMC; SMD; 40V; 3A; 13 inch reel uzIpvQdIHt5BS6NEUFoEAxSNsox_rGlTQLTU_Rp36Aw
VS-30BQ040-M3/9AT Diode: Schottky rectifying; SMC; SMD; 40V; 3A; 13 inch reel