VS-30BQ100-M3/9AT Diode: Schottky rectifying; SMC; SMD; 100V; 3A; 13 inch reel kmCjf1KSZXcjVC3n2379Ws7PGl5j-KDtSsIuTrgDkE4
VS-30BQ100-M3/9AT Diode: Schottky rectifying; SMC; SMD; 100V; 3A; 13 inch reel