VS-40HFR40 Diode: rectifying; 400V; 40A; anode to stud; DO203AB,DO5; 1.3V Y78dZYiCEqqOYYVsCF0jmAJlH34xutxhmaeIYzFAO0s
VS-40HFR40 Diode: rectifying; 400V; 40A; anode to stud; DO203AB,DO5; 1.3V