VS-80APS12-M3 Diode: rectifying; THT; 1.2kV; 80A; tube; Ifsm: 1500A; TO247AC-3 9hNUFWI2AadswKNhKol_MZom2_NWQLgzS1x_YGqL4IU
VS-80APS12-M3 Diode: rectifying; THT; 1.2kV; 80A; tube; Ifsm: 1500A; TO247AC-3