VS-85HF80 Diode: rectifying; 800V; 85A; cathode to stud; DO203AB,DO5; 1.2V rsprCU0ohn4yhbXBlmCIJLSX6rgfl4g4akX8qyzq9nM
VS-85HF80 Diode: rectifying; 800V; 85A; cathode to stud; DO203AB,DO5; 1.2V