VS-8TQ100-M3 Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 8A; TO220-2; Ufmax: 0.58V KpS1eHv2DuPn3qdVC2LbtJQFKRt2LQs7OhOLLPYDPIQ
VS-8TQ100-M3 Diode: Schottky rectifying; THT; 100V; 8A; TO220-2; Ufmax: 0.58V