KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 1500uF 10V, ø8x20mm, EEUFR1A152L, Panasonic
Kods KEK1500/1/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFR1A152L
  • Svars bruto 3.00g
E-veikala cena: 0,60
Daudzums: 5+ 10+
Cena: 0,52 0,33
Min. pasūtījums: 1 Daudzums iepakojumā: 1
Daudzums
Izpārdošanā, pieejamais daudzums: 1.
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece nav noliktavā (0)