CAPACITOR Low Impedance 1500uF 10V, ø8x20mm, EEUFR1A152L, Panasonic
Code KEK1500/1/PN- Manufacturer PANASONIC
- ID code EEUFR1A152L
- Weight 3.00g
| Amount: | 5+ | 10+ |
| Price: | 0,52 | 0,33 |
Minimum order: 1 Repeatability : 1
Amount
Cleanup sale, availible quantity: 1pcs.
| Item location: | ||
|---|---|---|
| Central warehouse in Kaunas | Item is not available (0) | |
| Shop in Vilnius | Item is not available (0) | |
| Shop in Kaunas | Item available (1) | |
Description
Service life: 9000h
Impedance: 30mΩ