KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 1500uF 10V, ø8x20mm, EEUFR1A152L, Panasonic
Kodas KEK1500/1/PN- Gam. ženkl. PANASONIC
- ID kodas EEUFR1A152L
- Svoris bruto 3.00g
| Kiekis: | 5+ | 10+ |
| Kaina: | 0,52 | 0,33 |
Min. užsakymas: 1 Kartotinumas: 1
Kiekis
Išparduodama, galimas kiekis: 1vnt.
| Prekės buvimo vietos: | ||
|---|---|---|
| Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A | Prekės neturime (0) | |
| Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 | Prekės neturime (0) | |
| Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 | Prekę turime (1) | |
Aprašymas
Tarnavimo laikas: 9000h
Impedansas: 30mΩ