KONDENSATORS Zems pretestības koeficients 1800uF 63V FC Panasonic 18x40mm EEUFC1J182
 KEK1800_6_PN.jpg
Kods KEK1800/6/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1J182
  • Svars bruto 15.00g
E-veikala cena: 4,90
Daudzums: 5+ 15+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (25)
Veikals Viļņā, Ukmergės ielā 222 Prece ir noliktavā (3)
Veikals Kaunā, Savanorių prospekts 241 Prece ir noliktavā (7)
Apraksts
Sērija: FC
RadialRipple Strāva: 3,205A
Noplūdes strāva: 3 μADarbības
ilgums: 5000h
Ekvivalenta sērijas pretestība: 25mΩ