KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR,  1800uF 63V, ø18x40mm, FC Panasonic EEUFC1J182 KEK1800_6_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR, 1800uF 63V, ø18x40mm, FC Panasonic EEUFC1J182
Kodas KEK1800/6/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1J182
  • Svoris bruto 15.00g
Eshop kaina: 4,90
Kiekis: 5+ 15+
Kaina: 4,46 4,14
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (25)
Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 Prekę turime (3)
Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 Prekę turime (7)
Aprašymas
Serija: FC
RadialRipple Srovė: 3,205A
Nuotėkio srovė: 3 μATarnavimo
laikas: 5000h
Ekvivalentinė serijos varža: 25mΩ