KONDENSATORS ar zemu pretestību FC 470uF 16V, ±20%, 105°C, ø8x15mm, EEUFC1C471L
 KEK470_16_PN.jpg
Kods KEK470/16/PN
  • Ražotājs PANASONIC
  • Ražotāja kods EEUFC1C471L
  • Svars bruto 1.50g
E-veikala cena: 0,90
Daudzums: 10+ 25+
Cena: 0,79 0,59
0,70
Min. pasūtījums: 1 Daudzums iepakojumā: 1
Daudzums
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (44)
Veikals Viļņā, Ukmergės ielā 222 Prece ir noliktavā (7)
Veikals Kaunā, Savanorių prospekts 241 Prece ir noliktavā (7)
Apraksts
Datu lapa
Korpusa izmēri Ø8x15mm Termināla solis 3,