KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR  470uF 16V, ±20 %, 105°C, ø8x15mm, EEUFC1C471L KEK470_16_PN.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 470uF 16V, ±20 %, 105°C, ø8x15mm, EEUFC1C471L
Kodas KEK470/16/PN
  • Gam. ženkl. PANASONIC
  • ID kodas EEUFC1C471L
  • Svoris bruto 1.50g
Eshop kaina: 0,90
Kiekis: 10+ 25+
Kaina: 0,79 0,59
0,70
Min. užsakymas: 1 Kartotinumas: 1
Kiekis
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (44)
Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 Prekę turime (7)
Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 Prekę turime (7)
Aprašymas
Duomenų lapas
Korpuso matmenys Ø8x15 mm Gnybtų žingsnis 3,5 mm
Tarnavimo laikas 2000 val.
Varža 85 mΩ