CONDENSER low impedance FC 470uF 16V, ±20%, 105°C, ø8x15mm, EEUFC1C471L KEK470_16_PN.jpg
CONDENSER low impedance FC 470uF 16V, ±20%, 105°C, ø8x15mm, EEUFC1C471L
Code KEK470/16/PN
  • Manufacturer PANASONIC
  • ID code EEUFC1C471L
  • Weight 1.50g
E-shop price: 0,90
Amount: 10+ 25+
Price: 0,79 0,59
0,70
Minimum order: 1 Repeatability : 1
Amount
Item location:
Central warehouse in Kaunas Item available (44)
Shop in Vilnius Item available (7)
Shop in Kaunas Item available (7)
Description
Datasheet
Body dimensions Ø8x15mm Terminal pitch 3.5mm
Service life 2000h
Impedance 85mΩ