KONDENSATORS Zems pretestības 470uF 25V, Ø10x12,5mm; EEUFR1E471, RM5.0
 KEXX1.jpg
Kods KEK470/2/PN5
  • Ražotāja kods EEUFR1E471
  • Svars bruto 2.00g
E-veikala cena: 0,50
Daudzums: 10+ 25+ 50+
Preces atrašanās vietas:
Birojs/Centrālais noliktavas Kaunā, Gaižiūnų ielā 5A Prece ir noliktavā (50)
Veikals Viļņā, Ukmergės ielā 222 Prece ir noliktavā (19)
Veikals Kaunā, Savanorių prospekts 241 Prece ir noliktavā (4)
Apraksts
Kondensatora veids zema
pretestībaMontāža
THTCapacitance
470µFOperating voltage 25V