KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR   470uF 25V, ø10x12.5mm, EEUFR1E471, RM5.0 KEXX1.jpg
KONDENSATORIUS ELEKTROLITINIS mažo imped. ESR 470uF 25V, ø10x12.5mm, EEUFR1E471, RM5.0
Kodas KEK470/2/PN5
  • ID kodas EEUFR1E471
  • Svoris bruto 2.00g
Eshop kaina: 0,50
Kiekis: 10+ 25+ 50+
Kaina: 0,44 0,39 0,36
Min. užsakymas: 1 Kartotinumas: 1
Kiekis
Prekės buvimo vietos:
Biuras/Centrinis sandėlis Kaune, Gaižiūnų 5A Prekę turime (50)
Parduotuvė Vilniuje, Ukmergės g. 222 Prekę turime (19)
Parduotuvė Kaune, Savanorių pr. 241 Prekę turime (4)
Aprašymas
Kondensatoriaus rūšis maža varža
Tvirtinimas THT
Talpa 470µF
Darbinė įtampa 25V DC
Korpuso matmenys Ø10 x 12,5mm
Gnybtų žingsnis 5mm
Tolerancija ±20%
Tarnavimo laikas 6000h
Varža 43mΩ
Darbinė temperatūra -40...105°C